لوله کشی گاز خانگی و صنعتی

با سلام و درود فراوان به همه شما دوستان و همشهریان عزیز در تهران. با شما هستیم در سایت لوله کشی گاز خانگی و صنعتی در تهران و کرج. حتما مطالب سایت لوله کشی گاز در تهران را مطالعه مرده و با نحوه کار تیم تخصص لوله کشی گاز آریا فراز آشنایی نسبی بدست آورده اید. خب امروز در این مقاله میخواهیم در مورد لوله کشی گاز صنعتی و خانگی با شما عزیزان و همراهان همیشگی گفتگو داشته باشیم.

بهتر است با شما کمی در مورد نحوه لوله کشی گاز استاندارد در تهران و همچنین نکات ایمنی لوله کشی گاز صحبت کنی که بهتر است این موارد را هر شخصی در هر کجای دنیا در مورد آن اطلاعات داشته باشد. با تیم تخصص لوله کشی گاز حرفه ای در تهران همراه باشید.

-در نقشه باید کروکی محل اجرا لوله کشی گاز به طور کامل مشخص شود.

-در نقشه لوله کشی گاز باید محل مورد نظر لوله کشی ,پنجره ها و همچنین قطر دودکش در نقشه مشخص شده و رنگ آنها متمایز شود.

-نقشه هایی که برای لوله کشی گاز خانگی و صنعتی آماده می شود باید خوانا و بدون هرگونه خط خوردگی باشد.

-همیشه در همه نقشه ها باید جهت شمال در نقشه مشخص باشد.

-پرونده هایی که فاقد علمک گاز هستند برای لوله کشی گاز در تهران مجاز نیست.

-محور رایزر و علمک باید برای لوله کشی گاز صنعتی و خانگی هم راستا باشند.

-دقت لازم را در لوله کشی گاز خانگی و صنعتی داشته باشید که فاصله هوایی بین شیر قفلی ابتدایی لوله کشی ساختمان تا شیر علمک تا حدود میزان مصرف ۲۵ متر مکعب در ساعت ۵۰ سانتی متر باید در نظر گرفته شود.

-در صورتی که برای لوله کشی گاز در تهران از دو یا چند رایزر انشعاب گرفته می شود فاصله افقی هر دورایزر باید در حدود ۱۲ سانتی متر رعایت شود.

-اجرای شیر قفلی در ابتدای لوله کشی گاز در تهران الزامی میباشد.

-دودکش های ساختمان ها باید برای رعایت استاندارد ها به وسیله پشم شیشه در محلی که با لوله های گاز اتصال پیدا می کنند عایق شود.

-ارتفاع دود کش های برای لوله کشی گاز خانگی و صنعتی باید حداقل یک متر باشد.

-و…

همانطور که می دانید لوله کشی گاز خانگی و صنعتی معیار های بسیار ریز و مهمی دارد که در یک مقاله نمی توان به همه موارد آن اشاره داشت و البته این را نیز در نظر داشته باشید که باید همه این نکته ها در کار لله کشی گاز در تهران رعایت شده و این کار تنها توسط یک تیم متخصص لوله کشی گاز صنعتی و خانگی انجام شود تا خدای نا کرده اتفاق ناگواری پیش نیاید.

 تیم فنی شرکت لوله کشی گاز در تهران با هدف اجرای صحیح لوله کشی های گاز و با کمترین خطر و به صورت تضمینی آماده عقد قرار داد با سازمان های خصوصی و دولتی و همچنین منازل و ساختمان ها در تمام نقاط تهران می باشد. شما میتوانید تنها با یک تماس به شماره های درج شده بر روی سایت از کارشناسان بخواهید که محل مورد نظرتان را بازدید کنند.

خب امیدوارم که نهایت استفاده را از همین مواردی که عرض کردیم کرده باشید. با ما در ادامه مطالب لوله کشی گاز خانگی و صنعتی همراه باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *